Ogłoszenie

OGŁASZAMY NABÓR NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW!ROZSYŁAJCIE LINKI FORUM GDZIE SIĘ TYLKO DA.RAZEM MOZEMY ZDZIAŁAĆ WIELE.

  • Index
  •  » Uroda
  •  » Czy znacie jakies domowe maseczki na piękne włosy?

#1 2009-07-08 19:37:07

Bethi1978

Admin

688489
Skąd: K-Kozle
Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 23
Punktów :   

Czy znacie jakies domowe maseczki na piękne włosy?

Mam problem z moimi włosami.Są niby długie ale za to suche strasznie.Farbuję się często i to przez to.Pusza mi się strasznie i do tego sa jescze lekko falowane naturalnie.Juznie wiem co znimi zrobić.

Offline

 

#2 2009-07-11 10:55:12

Siostra_Piguła

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: Czy znacie jakies domowe maseczki na piękne włosy?

Moja córka ma kręcone włosy i suche bardzo, a od tego sterczą na głowie jak afro, efekt? Wygląda jak człowiek-mikrofon Pediatra poleciła nam maseczkę z oleju rycynowego. Należy nałożyć olej rycynowy na całą długość włosów, zostawić na chwilę, a następnie spłukać porządnie. Jednak już po pierwszej próbie się zniechęciłam. Włosy owszem, nabrały blasku... bo według mnie były po prostu tłuste! Może za słabo spłukałam albo za dużo oleju nałożyłam? Nie wiem, ale polecam szampon Radical ( dostępny teraz już chyba wszędzie), włosy szybciej rosną, mniej sie puszą i suszą. Do tego jest mgiełka do pryskania włosów, też fajna sprawa. Jednak nie stosować za często! Na początku ze 2 x w tygodniu.

Offline

 

#3 2009-07-11 13:06:15

Bethi1978

Admin

688489
Skąd: K-Kozle
Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: Czy znacie jakies domowe maseczki na piękne włosy?

Jaka cena tego szamponu?Rozumiem ze tylko dostępny w aptekach.

Offline

 

#4 2009-07-12 12:22:52

Siostra_Piguła

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: Czy znacie jakies domowe maseczki na piękne włosy?

Cena tego szamponu to około 12 PLN. Kiedyś był dostępny tylko w aptekach i sklepach zielarskich, już dzisiaj nie ma problemu z zakupem Jest bardzo wydajny.

Offline

 
  • Index
  •  » Uroda
  •  » Czy znacie jakies domowe maseczki na piękne włosy?
WYRAŻAJCIE SWOJE EMOCJE

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.sektasniacego.pun.pl www.akshaykumar.pun.pl www.motolipno.pun.pl www.bojowe1kurczaki.pun.pl